1 / 10
KIA SOUL 1.6CRD 116PS 2010 -AUTOGENEVA-
1 €
13.11.2021 12:40

Бутел / Скопје

Марка:

Kia

Модел:

Soul

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

RENAULT MEGANE 1.5DCI 85PS 2008 -AUTOGENEVA-

1 €

RENAULT CLIO 1.5DCI 65PS 2004 -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам