1 / 10
Се продава стан во нас.Скопје Север
54.000 €
Цената не е фиксна
30.11.2022 11:40

Бутел / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

79 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1979

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ул.,,Боро Менков,, бр.5....нас.Скопје Север

Се продава стан во нас.Скопје Север,
74 м2 ( 5м2 подрум)на петти спрат, реновиран
РАСПОРЕД:
Претсобје кое води кон дневна соба со излез на балкон, кујна со трпезарија, спална соба, детска соба, балкон и купатило....
Цена: 54000 евра

071/218-503_ КОЛЕ

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

KOLE
Потврден огласувач
071 218 503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам