1 / 5
SE PRODAVA LAPTOP VO ODLICNA SOSTOJBA
1 €
29.11.2021 18:08

Тетово / Тетово

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Processor: Intel(R) Core(TM) i5-7200U CPU @ 2.50GHz 2.70 GHz
Installed RAM: 8,00 GB (7,90 GB usable)
System type: 64-bit operating system, x64-based processor

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Bosko
Потврден огласувач
071307068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам