1 / 2
RAM Micron 4GB DDR4 2666MHz
1.100 МКД
21.10.2021 22:05

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

100% ispravna! Izvadena originalna od HP laptop (1 god. star) poradi nadogradba so pogolema.
Micron 4GB DDR4 2666MHz

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / РАМ Меморија

Се продава од:

Nino
Потврден огласувач
070 300 659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам