1 / 10
OPEL ASTRA 1.7CDTI 80PS 2007 -AUTOGENEVA-
1 €
21.11.2021 14:35

Бутел / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

SEAT LEON 2.0TDI 140PS 2011 -AUTOGENEVA-

1 €

RENAULT CLIO 1.6i 108PS 2002 -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам