1 / 7
Prodavam polovni delovi za Scania Euro2,3,4,5
7.000 МКД
09.05.2023 23:57

Прилеп / Прилеп

Prodavam sekakvi polovni delovi za Scania Euro2,Euro3,Euro4,Euro5.Isto taka Imam i polovni delovi za Scani 112,113 ,Mercedes 12/13 ,Fap13/14 i 16/20

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078288426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам