1 / 3
Се Издава магацински простор
1 МКД
28.09.2022 18:24

Куманово / Куманово

Се издава магацин 380м2 на улица Никола Тесла позната како Врањско Џаде објектот е на главниот пат.
Контакт телефон:070-366210

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Violeta
Потврден огласувач
077763711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам