1 / 10
USLUGA SO KRAN DIGALKA VILUSKAR!!!
1 €
10.03.2023 19:29

Кавадарци / Кавадарци

VRSIME USLUGA ILI IZNAJMUVANJE NIZ CELA MAKEDONIJA ZA POVEKE INFO NA TEL 078 288 012 SASHKO!!!

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Сашко
Потврден огласувач
078288012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам