1 / 3
Masina za sienje Singer
200 €
19.07.2022 11:02

Тетово / Тетово

Prodavam mashina za shienje Singer prav shtep so otsekuvanje na konec.
Povekje info na 070 240 594

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070240594
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам