1 / 4
Се продава куќа Драгојло Дудиќ
1 €
03.11.2021 15:56

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

750 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Dragojlo Dudic 23

Се продава куќа на улица Драгојло Дудиќ број 23, веднаш до Бајрам Шабани.
Куќата е на два ката и располага со 8 соби со квадратура од 200м2.

Куќата располага со дворна површина од 700м2 и помошни простории (Три гаражи) од 52м2 кои што можат да се сменат во деловен простор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Real Estate Zulu
ТЦ СУМА Куманово
Потврден огласувач
078398702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам