1 / 3
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.01.2022 10:24

Прилеп / Прилеп

Se IZDAVA deloven prostor (poranesna apteka karakas nasproti deni mebel)

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

kristijan
Потврден огласувач
076454336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам