1 / 4
Се издава фабрика погодна за магацински и деловен простор
2 €
Денес 10:50

Битола / Битола

Фабриката Мокел располага со простор за изнајмување од 10.000 м2 сопствен паркинг и товарен лифт, 4 катови во зграда број 1 и 5 катови во зграда број 2 се наоѓа на улица Прилепска број 90 а
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од: Претпријатие

Илија
Потврден огласувач
078252302
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам