1 / 3
Kancalarii i magacin vo Kumanovo 170m2
400 €
Цената е фиксна
Денес 10:22

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

170 m²

Izdavam deloven prostor od okolu 170 m2 .
Kompletno namesten i opremen prostor so luksuzen italijanski kancalariski mebel .
Kompleten 1 kat od semejna kuca ,poseben vlez vlez za kancalarii i poseben vlez za magacin (2 magacina).
Vlez,hodnik, 2 kancalarii, 2 magacina, toalet.
Celina .
SO DOZVOLA ZA RABOTA KAKO MAGACINSKI PROSTOR.
Pogoden za distributiven centar .
Profesionalen alarmen sistem .
1.5 km od strog centar.
075 41 44 51


Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Marjan Gievski
Потврден огласувач
075414451
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам