1 / 3
EKRAN ZA LAPTOP LED SCREEN 15.6 40 PINSKI KAKO NOVEKSTRACENA
1.500 МКД
Цената е фиксна
02.02.2023 19:22

Тетово / Тетово

SE PRODAVA EKRAN ZA LAPTOP LED SCREEN 15.6 40 PINSKI KAKO NOV

GRATIS MONTAZA

MOZNO E DOSTAVA NIZ CELA MAKEDONIJA PO BRZA POSTA

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Останато

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071853666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам