1 / 4
Se prodavaat objekti
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.08.2022 02:25

Куманово / Куманово

Квадратура:

700 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Не

Se prodavaat dva objekti so dvorno mesto od okolu 700 m2 vo Kumanovo vo selo Studena Bara.
Vo sklop na niv ima uste dva pomali objekti koi moze da se iskoristat za bilo sto.
Objektite se so voda i struja i cela dokumentacija, se naogjaat odma do pat.
Tel.za kontakt 075360127

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Ani
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам