1 / 3
Bandasi so gumi 15
1 €
10.03.2023 15:34

Тетово / Тетово

Se prodavat bandasi so gumi 195/65 R15 felgite se 5x112 pasirat na golf 5,6,7 Audi Pasat i drugi.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

UAZ
Потврден огласувач
070598246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам