1 / 9
Gumi 205/55 R16 fierston m+s
2.000 МКД
10.03.2023 15:34

Тетово / Тетово

Gumi 205/55 R16 m+s fierston 3 komadi i edna letni hankok ne se krivi 2016 gonina proizvotsvo.Moze zamena so 14 zimski

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

UAZ
Потврден огласувач
070598246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам