1 / 9
*** OPREMA ZA SERVIS NA MOBILNI TELEFONI ***
99 €
26.04.2023 10:45

Скопје Центар / Скопје

SE PRODAVA OPREMA ZA SERVIS NA MOBILNI TELEFONI!!!

Се продава:

- машина за ламинација со вграден компресор и вграден вакум
- пегла за загревање (2 парчиња)
- евтина дувалка и леткум
- калапи Sameking (iphone x), и други калапи за самсунг и iphone
- држач за дувалка
- ув ламба
- пегла за вадење задни капачиња за iPhone

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од: Претпријатие

iButik.mk
Do Broz Kafe (Bul. Partizanska)
Потврден огласувач
077908080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам