1 / 10
OPEL CORSA 1.2i 80PS 2007 -AUTOGENEVA-
1 €
02.12.2021 10:12

Бутел / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

CHEVROLET CAPTIVA 2.0CDTI 150PS 7SEDISTA -AUTOGENEVA-

1 €

SMART FORTWO BRABUS 600CC 80PS 2003 -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам