1 / 9
Se prodava kuca tel. 071 338 259
По Договор
31.08.2022 12:17

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Sima pogacarevic 19

Se prodava kuca na ulica Simon pogacarevic 19 poveke informaci na tel
071 338 259 info samo na ovoj broj pose 15h

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

audi a3 1.6 90 ks
Потврден огласувач
078360363 078206776
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам