1 / 6
VRSIME RABOTA SO MINI BAGER 3.5Ton
1 €
03.12.2022 16:57

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Iskop so mini bager kopanje i ramnenje dvorovi.
Iskop na temeli za zidi,bazeni i mnogu drugo.
Za sekakva rabota sme otvoreno.
Kontakt : 070-219-537 , 071-773-969

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Xxxx
Потврден огласувач
071773969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам