1 / 12
Citroen Jumpy, Exper,Scudo,
5.200 €
31.07.2022 20:33

Куманово / Куманово

Citoren Jumpy L1 H1, 2007 godina 1.6 hdi 90 ks, so KLIMA, 183.000 km, najdobriot i najekonomicniot morot so minimalna potrosuvacka, lesen za odrzuvanje , odlicni gumi Micheline, so oznaka C, registrirano do 10.04.2022 godina , mnogou sicuvano kako od vnatre taka i nadvor, motor ,menjac , zamaec vo odlicna sostojba, registrirano na filizcko lice,

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077572113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам