1 / 4
Dobrosane
По Договор
14.10.2022 13:29

Куманово / Куманово

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo naselba dobrosane so celosna dokumentacija struja voda kanal ima do samiot plac

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
070311910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам