1 / 4
Викенд куќа (карабина) во близина на Куманово
1 €
20.11.2021 21:53

Куманово / Куманово

Квадратура:

68 m²

Број на соби:

3

Греење:

Друго

Наместена:

Не

Се продава плац од 1200м2 во непосредна близина на Куманово, потточно село Романовце (место викано Краста). На плацот има изградена карабина на викенд куќа со површина од 60м2 и подрум од 8м2. Цена по договор. За повеќе информации јавете се на
070 334 807.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Rozita
Потврден огласувач
070334807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам