1 / 3
Нива на Никуљски пат
10 €
25.09.2022 18:56

Куманово / Куманово

Квадратура:

5531 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Продавам нива на Никуљски пат, населба Карпош од 5531 м2, цела или на парцели со квадратура по договор. Во нивата има струја а вода и одвод има на стотина метри.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
077762405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам