1 / 3
Се издава соба под кирија
50 €
01.12.2021 10:27

Куманово / Куманово

Квадратура:

30 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Се издава соба под кирија во населба Перо Чичо (Банево трло), во близина на фабрика Екстра Меин.

Тел. за кон. 078/440-856 Тодорче

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Daniel
Потврден огласувач
078444178
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам