1 / 4
Plac na Magistralen Pat so mozna zamena
62 €
Цената не е фиксна
65 €
10.07.2022 12:56

Куманово / Куманово

Квадратура:

630 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot e na Samiot Glaven Pat vo Dobrośane - Se Prodava ili Iznajmuva !!
Gradezen, Idealen za Biznis- Hala,Plac,Servis, Parking-Garazi ili Kuća-Semeen Dom
Mozna e Zamena za Kola, Stan-Kuća vo Skopje ili Kumanovo- CENA PO DOGOVOR !!

Informacii Samo Posle - 10:00
Sabota i Nedela Posle - 12:00
Whatsapp - Viber +389 77 588 669

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Alek Sandro
Потврден огласувач
077 588 669
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам