1 / 6
Se prodava kukja - Се продава куќа
1 €
07.12.2021 13:00

Куманово / Куманово

Број на соби:

12

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

370 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1984

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Доктор Рибар бр. 8

Се продава куќа од 300кв. Станбена површина 12 соби која се наоѓа блиску до Зелен Пазар до Др. Нухија на ул. “Доктор Рибар” бр. 8.
Може и замена за станови.
Повеќе информации на тел
070931370

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Rade
Потврден огласувач
070931370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам