1 / 12
Transport/Slep/Prevoz na motori
1 €
21.03.2023 13:42

Штип / Штип

👉Vrsime brz i bezbeden transport na

-Motori
-Motorni Sanki
-Atv i
-Drug vid na roba bez ostetuvanje
-Moznost za transport na tri motori zaedno
👉Vrsime i transport na motori nadvor od Drzavata
📞Info 078 697 878

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Done
Потврден огласувач
078697878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам