1 / 7
Kancelariski prostor / Taftalidze 1
400 €
23.09.2022 16:29

Карпош / Скопје

Квадратура:

100 m²

Se izdava kancelariski prostor vo renovirana kukja. Kukjata e samostojna na visoko prizemje, ima 4 sobi. Kancelariskiot prostor e 100m2, opremen so kancelariski mebel, kujna, 2 wc, terasa, dvor i sloboden parking za 7 vozila.
Prostorot moze da bide i prazen.
Cena: 400€

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Gjorgji
Потврден огласувач
077622306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам