Itno i povolno 90 m2 deloven prostor za samo 29999 evra
29.999 €
Со вклучен ДДВ
11.11.2022 12:05

Демир Хисар

Na samiot vlez vo Demir Hisar, ulica Bitolska bb , nasproti zdravstven dom, se prodava deloven prostor od 90 m2 na dva sprata, pogoden za kazino ili kladilnica po cena od samo 29 999 evra.

kontakt telefon 075383603

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Broj vo opisot
Потврден огласувач
077000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам