1 / 2
Hard diSK 500gb toshiba za laptop 2.5
1.000 МКД
16.08.2022 20:14

Скопје Центар / Скопје

DIskot e vo odlichna sostojba imate sentinel za dokaza za bad sectori, 2.5 z laptop.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Kk
Потврден огласувач
078214969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам