1 / 2
Hard disk za laptop WD Blue 1TB
1.500 МКД
17.09.2022 10:09

Скопје Центар / Скопје

Odlichen hard disk bez bad sectori imate izveshtaj od sentinel moze i proverka.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Хард дискови

Се продава од:

Kk
Потврден огласувач
078214969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам