СЕ ИЗДАВА МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР
1 €
Цената не е фиксна
22.07.2022 09:40

Бутел / Скопје

Се издава магацински простор до 500м2, со рафтови.
Магацинскиот простор се наоѓа на ул. Босна и Херцеговина бр.55, Бутел , Скопје Север.
Цена по договор.
За подетални информации, контактирајте не од понеделник до петок, од 08 до 15h
на тел: 02 2520 900

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од: Претпријатие

ИМОБИЛИЈАРЕ ЦЕНТАР ДОО СКОПЈЕ
Потврден огласувач
022520900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам