1 / 11
Iskop,ramnenje,planiranje,nabivanje i secenje na asfalt
1 €
03.03.2023 12:08

Сарај / Скопје

Iskop
Iskop na temeli
Iskop na bazenti
Iskop na kanalizacioni mrezi so materiali i montaza
Iskop na vodovodni mrezi so materiali i montaza
Iskop na kanali za struja so pustenje na kabel
Iskop na kanali za osvetluvanje so montaza
Iskop i montaza na betonski elementi
Iskop i montaza na materiali za drenaza
Iskop i montaza na rezervari
Planiranje na dvorovi
Nabivanje so valjak
Secenje na asfalt
Prodazba na odvodni materiali
Prodazba na vodovodni materiali
Prodazba na betonski elementi
Facebook.com/sebecsistem
Instagram @sebecsistem

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Себек систем
Saraj Skopje
Потврден огласувач
070534627
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам