1 / 11
СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО
1 €
20.05.2022 14:11

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

69 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Централно

Дворна површина:

69 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Драчево

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО 69М2 СО МОЖНОСТ И ЗА ЗАМЕНА НА СТАН ОД 40-50М2 ВО КИСЕЛА ВОДА ИЛИ КАРПОШ,ПОСТАВЕНА НА ПРИЗЕМЈЕ,СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ,ДНЕВНА СО КУЈНА И ТРПЕЗАРИЈА,БАЊА,ГОСТИНСКО ВЦ ,ТЕРАСА И ДВОРНО МЕСТО 170М2.ВО КУЌАТА ОСТАНУВА ВГРАДЕНА КУЈНА(БЕЗ ЕЛЕКТРИЧНИ АПАРАТИ) И ПЕЧКА НА ДРВА.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
ШИФРА.2126

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Потврден огласувач
075255695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам