1 / 12
PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN !
29.500 €
Цената е фиксна
Денес 08:33

Кочани / Кочани

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN !
KOMPLETNO SERVISIRAN ! + 4 NOVI LETNI GUMI 2022 !
REGISTRIRAN NA MK TABLI CELA GODINA !
ZAMENA MOZE ZA VOZILO DO MAKS 10000 EUR !!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS ECOFLEX FACELIFT 2011 !

4750 €

OPEL INSIGNIA 2,0 CDTI 131 KS 2009 NAVI, MAKD OPREMA !!!

7350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам