1 / 4
Se prodava deloven objekt
20.000 €
Цената е фиксна
28.08.2022 18:03

Куманово / Куманово

Se prodava deloven objekt na
Ul. Mosa Pijade karsi kiflara Fres
Zemjiste 34 kvadrata
Objekt 26 kvadrata

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

srbo
Потврден огласувач
078263003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам