1 / 12
ZIMSKI GUMI 14ki 15ki 16ki 17ki po EDNO parce poveke dimenzi
По Договор
25.01.2023 18:55

Кочани / Кочани

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

Останато

Висина:

Останато

Дијаметар:

Останато

Gumite se po edno parce (raspar)
Slednite dimenzii:
- 175/80/14....Gislaved....800 den.
- 165/70/14...Semperit...800 den.
- 165/65/15....Firestone....1000 den.
- 175/60/15....Toyo....800 den.
- 175/60/15....Semperit....800 den.
- 175/65/15....Michelin....1000 den.
- 175/65/15....Continental....900 den.
- 205/65/16...Continental...1000 den.
- 205/50/15....Semperit....1000 den.
- 215/55/16....Pirelli....500 den.
- 195/55/16....Dunlop....1500 den.
- 195/60/16....Bridgestone....20€
- 205/60/16....Continental....20€
- 215/65/16....BFGoodrich....20€
- 215/65/16....Bridgestone....20€
- 225/70/16....Vredestein....1500 den.
- 235/60/16....Continental....1000 den.
- 215/45/18....Bridgestone....20€

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Aluminiumski Bandazi
Потврден огласувач
077859310
Испрати Е-маил до огласувачот

NOVI letni gumi 14ki, 15ki, 16ki, RIKEN PETLAS CONTINENTAL

0 €

Novi ZIMSKI gumi Starfire, Sava: 13ki, 14ki, 15ki, 16ki i dr

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам