1 / 5
Se prodava vikendica, kuka, викендица
9.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2023 23:15

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

35 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

91

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Joska Jordanovska bb

Се продава викендица и дворно место , вкупно 500 м2 во Прилеп со ИЛ.Повеќе информации на тел. Барај само на овој број 070 986 963 Марика. Викендицата е оддалечена 10 мин од градскиот базен.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

trajce
Потврден огласувач
078-417-059
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам