1 / 5
IMT 539
7.500 €
04.11.2022 09:38

Росоман / Кавадарци

Реставриран до последен шраф, не е работен во поле, година на производство 1989 год

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
070324001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам