1 / 6
Se prodava Kuka na Vodno vo Rezidentniot del !
1.400.000 €
Денес 07:59

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

13

Квадратура:

500 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Aco Karamanov

Se prodava kuka na Vodno vo Rezidentniot del,vednas do Predsedatelot, so povrsina od 500m2 i dvorno mesto od 1100m2.
Kukata e ednodelna,ne e lepenka so drugi kuki i sl. I e centralno postavena na samiot plac.
Kukata e prizemje i eden sprat.
Posledno e renovirana 2018god.
Ve molam samo seriozni,povejke info na
tel.
Cena 1 400 000eur.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

reklama
Потврден огласувач
070282515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам