Hp 13.3" i3 5th generation
100 €
08.12.2021 14:28

Тетово / Тетово

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

baterija drzi mnogu
moze i bezz hdd i bezz ram
cena komplet 130euro
bezz hdd 100euro

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

PAZAR1.MK
Потврден огласувач
070810966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам