1 / 12
FORD MUSTANG GT 5.0 460 KS
39.999 €
03.01.2023 10:41

Штип / Штип

Марка:

Ford

Модел:

Mustang

Година:

2019

Гориво:

Бензин

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

350 kw / 476 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

FORD MUSTANG GT 5.0 460 KS , 2019, GT500, NAJFULL OPREMA, UVEZEN OD US, 30.000KM KOMPLET SERVISIRAN, SO SHELBY BANDASI PLUS ORIGINALNI MUSTANG, NOVI PIRELLI ZERO GUMI KAKO NOVA, INFO 071227346

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

2B Exclusive
Потврден огласувач
071227346 070322883
Испрати Е-маил до огласувачот

FORD MUSTANG GT 5.0 460 KS

39999 €

VW ARTEON R-LINE 2.0 TDI DSG7 EXCLUSIVE

31500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам