1 / 6
Ducati Diavel Carbon 2017 god
11.000 €
03.01.2023 10:41

Штип / Штип

Марка:

Ducati

Вид:

Спортски

Година:

2017

Модел:

Diavel

Километри:

25000

Ducati Diavel Carbon 2017 god komplet servisiran i 2 novi gumi, dopolnitelno 2 kuferi, vizir i kompletno zamenete suspenzija nitron plus ja cuvam fabrickata, so servisna istorija vo ducati.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

2B Exclusive
Потврден огласувач
071227346 070322883
Испрати Е-маил до огласувачот

MERCEDES E220d AMG

33500 €

BMW 530d M model

39999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам