1 / 8
Iznajmuvam stan za kratok i dolg smestaj
1.500 МКД
Цената е фиксна
26.09.2022 19:09

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Stanot e potpolno nov se naoga vo naselba Micurin kaj disko Despina (Mistik) na 100 m od zeleznicka stanica
Cena za kratok smestaj 4h 1500 den
Cena za cel den 24 h 2500 den
Cena za poveke dena po dogovor

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Jasmin
Потврден огласувач
078361181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам