Se prodava povolno
2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.03.2022 23:50

Куманово / Куманово

Квадратура:

9000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat nivi Ednata 1500m2 druga 5000m2 tritot 3000m2 nivite se naogat vo selo klecovce kumanovo za cena ima prostor za dogovaranje 072514866

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
072514866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам