Kupuvam stan na koj mu e hitno placam kess
49.999 €
15.11.2022 15:20

Куманово / Куманово

Број на соби:

1,5

Квадратура:

46 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Kupuvam stanovi na koj mu e hitno placam kess

Tel:078291358 skopje, kumanovo

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Ferat
Потврден огласувач
078291358
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам