1 / 2
nov laptop dell latitude 3510
20.000 МКД
13.10.2022 10:06

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava nekoristen laptop-dell latitude 3510 so slednava konfiguracija:
- 15.6 inch display
- intel i3 procesor 10 generacija
- 4gb ram
- 500gb ssd disk
- instaliran windows 10 i office 2016

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

veton
Потврден огласувач
070252811
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам