1 / 7
Ford Transit Connect 2010g
3.400 €
21.01.2023 20:51

Брвеница / Тетово

Марка:

Ford

Модел:

Connekt Elekreo

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ford Transit Connekt
Diesel

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Besnik
Tetovo
Потврден огласувач
072210337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам